Jó hangulatú beszélgetés2017. november 14. (kedd) 08:36

Rendkívül jó hangulatban telt tegnapi Munkáséletmód előadás-sorozatunk első kötetlen beszélgetése.

Az Ipari Örökségvédők Baráti Köre elfogadva meghívásunkat vidám hangulatban idézték fel a gyári szalonnasütés és ital fogyasztási szokásokkal kapcsolatos emlékeiket. Sok-sok vidám és kedves történetet hallgathattunk meg a Baráti Kör és a tisztelt hallgatóság által is, akik szintén megosztották velünk akkori élményeiket. Megtudhattuk többek között mit jelentett a plató rum, milyen a szalonnasütés magyarosan, mennyi só kerülhetett a védőitalba, a szódába vagy akár Csutor Géza anekdotáját is megismerhettük. Ebben a vidám hangulatban megannyi történet és emlék került felidézésre, hogy beszélgetést folytatni kívánjuk, hisz ki ne emlékezne szívesen a régi kalandokra, csínytevésekre, amelyeken a mai generáció is jókat tud mosolyogni.

Ezúton is köszönjük az Ipari Örökségvédők Baráti Körének a megtisztelő részvételt!

06_4_t 06_5_t