Rendhagyó angolóra Beatles módra2018. február 1. (csütörtök) 14:35

Rendkívül jó hangulatban telt a Beatles időszaki kiállításunk apropójából szervezett rendhagyó angolóra.

Az ózdi Széchenyi István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium érkezett ma hozzánk egy osztály rendhagyó angolórára. Puchreiner Gábor tanár úr tartott előadást a világhírű The Beatles együttesről Molnár Luca prezentációja alapján. A diákok megtudhatták miként alakult az együttes, milyen mérföldkövek voltak a banda életében, és milyen tragikus vége lett ennek az ikonikus csapatnak.
A kellemes "british english" hangzású előadás után a tanár úr még egy dallal, a "Let it be"-vel is készült az osztály számára, lágy gitár dallammal kísérve. A csapat miután megtekintette időszaki kiállításunk anyagát Beatles karaoke-val próbálkozott, amely végképp megalapozta a vidám hangulatot.

Ezúton is köszönjük a diákoknak és a tanár úrnak, hogy eljöttek hozzánk! Reméljük, hamarosan ismét találkozunk!

20_0_t 20_1_t 20_2_t 20_3_t 20_4_t 20_5_t